top of page

Čistota půl zdraví. To platí i pro auta.

Aktualizováno: 13. 12. 2022

Čištění interiérů

V rámci péče o auto je dobré nezanedbávat jeho interiér a věnovat mu minimálně stejnou pozornost jako péči o vnějšek automobilu. záleží samozřejmě na typu materiálu v autě, kůže, plasty, látky apod. každý povrch se čistí trochu jinak a trochu jinými prostředky.


Nabízíme Vám profesionální komplexní služby v oblasti ruční mytí aut - čištění interiérů, exteriérů, leštění a voskování všech tipů automobilů. Mezi naše služby patří i strojní renovace laku a provádíme taktéž ozonové čištění interiéru a klimatizací.Občas je až s podivem, kolik odpadků se vejde do auta, než si toho majitel všimne. Kolikrát musíme vymontovat i sedačky abychom se dostali všude. Čištění interiéru je důležité proto, abychom zabránili rychlému opotřebení materiálů v automobilu, zabránili vzniku plísní a jiných nečistot, které mohou v konečném důsledku ohrožovat zdraví pasažérů.

Čištění interiérů je pro nás velmi důležité a je to jedna z našich prémiových služeb. Práce v rukavičkách nás baví a proto nemusíte mít strach, že vám v autě naděláme nějakou neplechu.

9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page