top of page

Standardy kvalitního autoservisu

Standardy pro autoservisy označují pokyny a požadavky, které musí provozovatelé autoservisů dodržovat, aby zajistili vysokou kvalitu svých služeb a splnili potřeby svých zákazníků. Tyto standardy se mohou lišit v závislosti na lokalitě a typu poskytované automobilové služby, ale některé společné prvky, které mohou být součástí standardů automobilových služeb, zahrnují:Školení a certifikace: Provozovatelé autoservisů by měli zajistit, aby jejich zaměstnanci byli řádně vyškoleni a certifikováni k provádění úkolů, které se od nich vyžadují. To může zahrnovat školení v oblastech, jako jsou služby zákazníkům, údržba vozidel a bezpečnostní postupy. Celý náš personál se školí v nových postupech a technologiích, tak aby drželi krok s dobou.


Vybavení a zařízení: Provozovatelé autoservisů by měli mít k dispozici potřebné vybavení a zařízení, aby mohli svým zákazníkům poskytovat služby na vysoké úrovni. To může zahrnovat například výtahy a diagnostické nástroje pro servis vozidel, stejně jako čisté a pohodlné čekárny pro zákazníky. Náš autoservis disponuje novým vybavením a prostornými dílnami. Jdeme s dobou a proto nabízíme stále nové služby. Neustále aktualizujeme nabídku služeb a nakupujeme nové vybavení a nářadí.


Údržba vozidel: Řádná údržba vozidel, která jsou předmětem servisu, je zásadní pro zajištění jejich dobrého provozního stavu a bezpečnosti pro zákazníky. Provozovatelé autoservisů by měli mít jasný plán údržby a měli by jej pečlivě dodržovat.


O vaše auto u nás bude vždy dobře postaráno. Máme tým zkušených profíků a jsme tu pro vás každý všední den.


Služby zákazníkům: Poskytování vynikajících služeb zákazníkům je důležitou součástí každého autoservisu. To může zahrnovat například zdvořilost a vstřícnost k zákazníkům, rychlou reakci na dotazy a stížnosti zákazníků a zajištění včasného a uspokojivého řešení případných problémů.


Dodržováním těchto a dalších standardů autoservisů mohou provozovatelé autoservisů zajistit, že svým zákazníkům poskytují služby na vysoké úrovni a splňují očekávání, která zákazníci od jejich služeb mají.


Náš autoservis dbá na vše výše uvedené. Snažíme se být blíže zákazníkům, dodržujeme předepsané postupy a vašim autům poskytujeme prvotřídní péči. Náš tým je pravidelně školen na novinky v oborech a tvoří jej zkušení automechanici.


Přijeďte se přesvědčit.


Krásný den z našeho autoservisu přeje

Tým Vivo Car

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page